У Сімферополі відкривається центр європейської інформації

18 грудня  в м. Сімферополь  пройде круглий стіл "Регіональні аспекти євроінтеграційних процесів в Україні", присвячений відкриттю Центру європейської інформації, а також обговоренню питань формування громадської думки і європейського світогляду жителів Криму.  

18 грудня  в м. Сімферополь  пройде круглий стіл “Регіональні аспекти євроінтеграційних процесів в Україні”, присвячений відкриттю Центру європейської інформації, а також обговоренню питань формування громадської думки і європейського світогляду жителів Криму.

Регіональне ресурсне агентство “Крим-перспектива” і Кримська республіканська установа  “Універсальна Національна Бібліотека ім. І.Франко” запрошують вас взяти участь в роботі круглого столу “Регіональні аспекти євроінтеграційних процесів в Україні”, який пройде за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

У програмі круглого столу: презентація проекту “Створення Центру європейської інформації на базі Кримської республіканської установи  “Універсальна Національна Бібліотека  ім. І.Франко”, обговорення досвіду і потенційних можливостей Кримських громадських організацій в інформуванні громадськості, формуванні громадської думки і європейського світогляду.

Під час круглого столу планується оголошення умов конкурсу “ЄС – наше майбутнє!” для молоді, учнів середніх шкіл і студентів АР Крим.

До участі у заході запрошуються організації, що мають досвід співпраці з організаціями країн Європейського Союзу, журналісти, викладачі ЗОШ і ВНЗ, студенти      та усі зацікавлені в тематиці євроїнтеграції.

Круглий стіл відбудеться 18 грудня 2008 р.

Час проведення: 11.00 – 13.00

Місце проведення: Кримська республіканська установа “Універсальна Національна Бібліотека  ім. І.Франко” 

Адреса: м. Сімферополь, вул. Набережна, 29А

Реєстрація на місці. 

Детальну інформацію можна отримати: (0652)505812, schamkov@gmail.com


Проект реалізується за підтримки  Європейської програми  Міжнародного фонду “Відродження”

*****

Мережа Центрів європейської інформації на сьогодні об’єднує 23 Центри, які функціонують на базі обласних наукових універсальних бібліотек по всій Україні, а також пілотний ЦЄІ на базі бібліотеки вищого навчального закладу – Севастопольського національного технічного університету. Центри європейської інформації забезпечують доступ усіх бажаючих до інформаційних ресурсів та електронних баз даних матеріалів з тематики європейської інтеграції, а також проводять просвітницько-інформаційні заходи, спрямовані на популяризацію знань про європейську та євроатлантичну інтеграцію України.

Детальніше: http://eu.prostir.ua/in/39896.html

Дарина Наконечна, координатор проектів Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: nakonechna@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: