У Сімферополі підбили підсумки гри «Шкільні Євродебати 2010» до святкування Дня Європи

22 травня 2010 року Центр європейської інформації м. Сімферополь під час святкування Дня Європи 2010 провів фінал гри “Шкільні Євродебати 2010”. Захід був організований РРА “Крим-Перспектива” й КРУ “Універсальна наукова бібліотека ім. І.Франка” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

У фінальній грі “Шкільні Євродебати 2010” взяли участь дві команди – м. Євпаторія та м. Сімферополя, які пройшли відбіркові тури в своїх регіонах й краще інших команд виступили в напівфіналах. Також до заходу долучилися представники Універсальної наукової бібліотеки ім. І.Франка, євроклуби АР Крим, вчителі ЗОШ та зацікавлені громадяни.

За ініціативи учасників фіналу, змагання відбулися прямо в Євромістечку, що привернуло увагу всіх присутніх на святкуванні Дня Європи в Сімферополі до змагань. Багаточисельні відвідувачі й гості із цікавістю спостерігали, й навіть брали участь, у фіналі гри “Шкільні Євродебати 2010”.

Суддям гри було нелегко визначити переможця, оскільки обидві команди майстерно вели гру – вміло задавали й відповідали на запитання, давали вдалі та несподівані коментарі. Однак з невеликою різницею перемогла шкільна команда з міста Євпаторія.

Організаторами змагань були підготовлені призи переможцям турніру. Проте за спільним рішенням суддів обидві команди за активну участь, бажання й вміння, продемонстровані ними протягом всього проведення “Шкільних Євродебатів 2010” були нагороджені призами, наданими Центром польсько-українського співпраці.

Присутні на заході представники ЗМІ також не лишилися осторонь гри. За спільним рішенням з учасниками фіналу, журналісти й шкільні команди організували бліц-турнір між собою.

Всі учасники гри підтвердили своє бажання брати участь у таких змаганнях, що організовує Центр європейської інформації в м. Сімферополі, й надалі, а також зазначили необхідність існування методичного центру з проведення євродебатів у майбутньому.

Контактна інформація: керівник проекту Юрій Шамков, РРА “Крим-перспектива”, (0652) 505-812, schamkov@gmail.com

координатор заходу: Олександра Целіщева, 0506640616, o.tselishcheva@gmail.com

***

Центр європейської інформації створено РРА «Крим-перспектива» у співпраці і на базі КРУ УНБ ім. І.Франка у м. Сімферополь та входить до Мережі Центрів європейської інформації.

Мережа центрів європейської інформації України об’єднує 22 центри, які створені за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження» протягом 2005-2008р. Центри європейської інформації функціонують на базі обласних наукових універсальних бібліотек у співпраці з громадськими організаціями. Центри європейської інформації забезпечують доступ усіх бажаючих до інформаційних ресурсів, а також проводять просвітницько-інформаційні заходи, що спрямовані на популяризацію знань про європейську та євроатлантичну інтеграцію України. Портал Мережі центрів європейської інформації України – http://ukrcei.org , e-mail: ukrcei@gmail.com.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: