У Сімферополі буде оприлюднено факти національної нетолерантності на сторінках підручників

22 червня о 10:00 у Сімферополі відбудеться круглий стіл “Нетолерантне ставлення до представників національних і релігійних меншин на сторінках шкільних підручників”

Сьогодні, 22 червня, о 10:00 у Сімферополі, у конференц-залі готельного комплексу “Мараканди” (вул. Воровського, 17), відбудеться круглий стіл “Нетолерантне ставлення до представників національних і релігійних меншин на сторінках шкільних підручників”. Захід організовує ГО “Рада вчителів” (Бахчисарай) у межах проекту “Толерантні підручники – толерантне суспільство” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Проект передбачав аналіз підручників гуманітарного циклу для виявлення в них фактів нетолерантного ставлення до представників національних і релігійних меншин. У межах круглого столу відбудеться презентація й обговорення результатів проекту, вироблення рекомендацій та плану їх просування у відповідних державних органах.

Контакти: ГО “Рада вчителів”, (06554) 47 111, teachers_council@mail.ru

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: