У сільській школі на Луганщині створять групи для дошкільнят

Активісти й педагоги Малоіванівської школи №28 Перевальської районної ради Луганської області мають намір створити на базі школи групи короткотривалого перебування дітей віком від 3 до 5 років

Активісти й педагоги Малоіванівської школи №28 Перевальської районної ради Луганської області мають намір створити на базі школи групи короткотривалого перебування дітей віком від 3 до 5 років. Про це вони заявили під час навчального тренінгу, що відбувся 2 лютого в селі Малоіванівка. Кампанію за збереження малих шкіл координує Східноукраїнський центр громадських ініціатив за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Ідея відкрити групи для дошкільнят виникла через ризик закриття школи й відсутність дитячого садка.

“Ви знаєте, що з 2010 року в нашій країні передбачено обов’язкову дошкільну освіту дітей старшого дошкільного віку? Однією з форм підготовки дітей п’ятирічного віку до майбутнього навчання у школі є групи короткотривалого перебування при загальноосвітніх навчальних закладах. У зв’язку з відсутністю дитячого садка в нашому селі відкриття на базі школи подібної групи може стати рятівною паличкою для її збереження”, – сказала директор школи Юлія Хорольська. “Пропозицію вже обговорено й підтримано на зборах педагогічних працівників і батьківського осередку нашої сільської громади, письмове звернення направлено на розгляд членам виконкому та селищної ради”, – додала вона.

Крім створення дошкільної групи, було вирішено також організувати заходи з благоустрою пришкільної території (висадження дерев та огородження пришкільної ділянки, щоб на ній не випасали худоби).

Контакти:
Східноукраїнський центр громадських ініціатив
Аліна Бондар
099 932 36 73
lawforschool@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: