У Сєвєродонецьку відкрився Кризовий медіа центр «Сіверський Донець»

Урочисте відкриття Кризового медіа центру «Сіверський Донець» зібрало журналістів, громадських активістів, представників Луганської військово-цивільної облдержадміністрації та Сєвєродонецької міської ради.

Урочисте відкриття Кризового медіа центру «Сіверський Донець» зібрало журналістів, громадських активістів, представників Луганської військово-цивільної облдержадміністрації та Сєвєродонецької міської ради.

«Хочу побажати цьому центру незаангажованості, незалежності, відкритості, доступності інформації, – так привітала з відкриттям присутніх заступник керівника Луганської військово-цивільної облдержадміністрації Ольга Лішік, – і щоб дійсно кожен журналіст чи кожен громадський діяч міг прийти сюди і сказати те, що він думає».

«Я дуже вірю в те, що це дійсно буде потрібно нашому місту. Я так хочу, щоб цей викривлений інформаційний простір, який у нас сформувався в останній час, став об’єктивним, справжнім, цілісним, таким, як має бути, – поділилася Олена Ніжельська, керівник проекту «Кризовий медіа-центр «Сіверський Донець». Крок 1 », – Девіз нашого центру «Своєчасно і достовірно». Це два основних принципи, яких ми дотримуватимемося в нашій роботі».

Основна мета Кризового медіа центру «Сіверський Донець» – це діяльність, спрямована на інформування населення з проблем кризових регіонів України, переважно Луганської області, подолання чуток, надання своєчасної якісної інформації з метою зниження соціальної напруженості в регіоні. А також налагодження конструктивних взаємин між населенням, владою, громадськістю та ЗМІ.

«Я сподіваюся, що наш центр стане маяком в цьому потоці інформації, який зараз у нашому регіоні значно впливає на стан нашого суспільства, – повідомила Тетяна Вергун, координатор медіа-центру «Сіверський Донець», – Основна робота кризового центру буде для журналістів. Це буде ресурсний центр, правозахисний, і, звичайно, інформаційний».

Кризовий медіа-центр «Сіверський Донець» планує співпрацювати з іншими медіа-центрами та ЗМІ, журналістами, громадянами, міжнародними організаціями та державними установами.

«Я дуже вдячний всім моїм колегам за те, що вони зробили, за їх натхненну і дуже важливу роботу, – заявив куратор Української миротворчої школи в Луганській області Ігор Семиволос, – Єдине, чим ми можемо здолати ворога – це правда та інформація».

«Я сподіваюсь, що цей медіа-центр допоможе журналістам Луганської області створити якісний інформаційний простір, а недержавним організаціям і ініціативним групам розвивати громадянське суспільство. І це буде справжній майданчик патріотизму на Луганщині», – зазначила Олена Розсказова, керівник Східноукраїнського представництва Міжнародного фонду «Відродження». 

Олександр Шелман, військовий кореспондент – волонтер: «Те, що тут, в прифронтовому місті відкрилося подібний заклад, я думаю, що це дуже серйозний крок вперед. І думаю, що він більш ніж необхідний».

Медіа-центр відкритий за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Кризовий медіа-центр« Сіверський Донець ». Крок 1» та Української миротворчої школи.

Фотозвіт (Ольги Скуридиної)

Контакти: Тетяна ВЕРГУН, координатор Медіа-центру «Сіверський Донець» 0509629086, 0688661238, tatyana.vergun@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: