У Сєвєродонецьку створили «Кризовий медіа-центр»

Ініціатором створення Кризового медіа-центру в Сєвєродонецьку виступила українська школа миротворців. У числі організаторів також кілька досвідчених місцевих підприємців. За їхніми словами, головна мета цього проекту - сприяти оперативному інформуванню жителів регіону про події.

Ініціатором створення Кризового медіа-центру в Сєвєродонецьку виступила українська школа миротворців. У числі організаторів також кілька досвідчених місцевих підприємців. За їхніми словами, головна мета цього проекту – сприяти оперативному інформуванню жителів регіону про події.

Необхідність у цій роботі організатори пояснили просто: задовго до початку АТО в місті і регіоні сталося кілька гучних конфліктних подій, наприклад, проукраїнський флешмоб, який закінчився масовим побиттям учасників, знесення пам’ятника Леніну та інші. Міські та комунальні ЗМІ Сєвєродонецька повністю ігнорували ці події. Основним джерелом інформації став інтернет, а точніше – соціальні мережі.

Сьогодні ситуація мало змінилася. Так, коли за містом проводяться військові навчання із застосуванням зброї або розмінування об’єктів, жителі регіону щораз потрапляють у полон чуток про черговий наступ терористів. А все тому, що не отримують оперативних попереджень з офіційних джерел. Щоб не допустити панічних настроїв і провокацій в суспільстві, потрібно «сьогодні говорити про те, що відбувається сьогодні», – запевняють ініціатори проекту.

Подібні медіа- центри вже діють у Києві та Одесі. Їхній досвід буде використаний в Сєвєродонецьку. Новий проект підтримав Міжнародний фонд «Відродження», який виділив частину коштів на технічне оснащення конференц-залу та робочих місць для журналістів у приміщенні міської бібліотеки.

Умовна дата відкриття кризового медіа-центру призначена на 1 березня. До цього часу учасники проведуть моніторинг ЗМІ Луганської області, позначать «гарячі» теми та побажання самих журналістів. Одне з побажань – запросити ЗМІ і голову ОДА Луганщини Геннадія Москаля на зустріч з підприємцями регіону – запланували виконати найближчим часом.

За матеріалами: День, автор Наталія Войнова

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: