У Сєверодонецьку пройшла «Школа громадянської журналістики»

3-5 квітня у м. Сєверодонецьк пройшла «Школа громадянської журналістики» в який прийняли участь журналісти, волонтери, громадські активісти з різних міст Луганщини.

3-5 квітня у м. Сєверодонецьк пройшла «Школа громадянської журналістики» в який прийняли участь журналісти, волонтери, громадські активісти з різних міст Луганщини.

Організатори заходу ЛОО «Суспільна служба правової допомоги» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Протягом 3-х днів учасники прослухали лекції та майстер-класи Анастасії Станко (журналіст, Громадське ТБ), Сергія Сакадинського (журналіст, м. Луганськ), Володимира Лермонтова (головний редактор газети «Трибун»), Руслана Ткачука (речник АТО в Луганській області), Ганни Жиленко (журналіст, «Вільний репортер»).

Під час заходу учасники розглянули питання професійних стандартів журналістики, проведення ефективних журналістських розслідувань, роботу журналістів в умовах воєнного часу, використання соціальних мереж для популяризації власних матеріалів та правил роботи в зоні АТО.

Журналіст Громадського ТБ Настя Станко під час майстер-класу обговорила с учасниками  питання толерантності, визначення термінів в умовах військового конфлікту, проблеми публікації фейків та необхідності перевірки інформації під час підготовки матеріалів. “Треба говорити правду, якою б вона не була”, зазначила під час свого виступу Анастасія Станко.

Також під час заходу представник Східноукраїнського представництва Міжнародного фонду «Відродження» Сергій Гульчук презентував роботу та ініціативи регіонального офісу.

«Школа журналістики це один з перших кроків, які планує наша організація для подальшого розвитку громадянської активності та підвищенню обізнаності місцевого населення щодо питань розвитку держави та місцевих громад. В подальшому ми плануємо створити мережу громадянських журналістів Луганщини, в тому числі з числа громадських активістів, надавати їм консультаційну підтримку, проводити конкурси для ЗМІ, які будуть сприяти активізації журналістського середовища в регіоні», – відмітив керівник проекту Максим Данильченко.

Нагадаємо, що 16 березня ЛОО «Суспільна Служба Правової Допомоги» оголосила конкурс журналістських розслідувань серед журналістів та громадських активістів  на тему: «Місцева влада на Луганщині: що потрібно знати звичайним мешканцям?». Подробиці та умови участі.

Метою проекту «Розвиток громадянської журналістики у Луганській області», що здійснюється  ЛОО «Суспільна Служба Правової Допомоги» за підтримки Програмної ініціативи «Громадські ініціативи нової України» Міжнародного фонду «Відродження» є підвищення обізнаності та правової свідомості сільських мешканців та мешканців окупованих міст Луганщини за допомоги розвитку та підтримки громадянської журналістики в регіоні.

Контакти: Данильченко Максим Олексійович, 0990649654, pela-lug@ukr.net   

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: