У Севастополі оголошено конкурс мікрогрантів для допомоги ветеранам

Севастопольський благодійний фонд “Соціально-екологічний союз” спільно з Об'єднанням співвласників багатоквартирних будинків і власників садиб Севастополя та КП “Севастопольський міський будинок ветеранів” оголошує конкурс мікрогрантів для ветеранських організацій ЗСУ, СБУ, МВС Севастополя

Севастопольський благодійний фонд “Соціально-екологічний союз” спільно з Об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків і власників садиб Севастополя та КП “Севастопольський міський будинок ветеранів” оголошує конкурс мікрогрантів для ветеранських організацій ЗСУ, СБУ, МВС Севастополя. Конкурс підтримує програма “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Узяти участь у конкурсі можуть міські ветеранські громадські та благодійні організації, ініціативні групи громадян, а також органи самоорганізації населення. Максимальний розмір мікрогранту становить 15 000 гривень.

Напрями реалізації проектів:
– вирішення соціальних, житлово-комунальних і інших проблем ветеранів шляхом проведення заходів прямої дії;
– активне залучення громадян до волонтерських ініціатив і лобіювання прийняття нових, виконання чи зміни прийнятих рішень органів влади з актуальних питань життя ветеранів Севастополя.

У межах конкурсу не буде підтримано проектів, спрямованих на отримання прибутку й адресної допомоги, політичних і релігійних проектів, а також будівництва чи купівлі промислового устаткування тощо.

Заявки на конкурс приймають із 1 липня до 1 серпня.

Контакти: СБФ “Соціально-екологічний союз”, (0692) 94 21 57, 067 702 51 34

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: