У селах Рівненщини відкрито три правові центри

Представники РОГО “Комітет виборців України” відкрили на Рівненщині три Центри правового інформування й консультацій

12-13 вересня представники РОГО “Комітет виборців України” відкрили на Рівненщині три Центри правового інформування й консультацій. Ініціативу підтримує програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Відтепер безкоштовно отримати первинну правову допомогу зможуть мешканці сіл Вовничі Млинівського району, Здовбиця Дубенського району та Грем’яче Острозького району.

Консультативну роботу серед співмешканців проводитимуть випускники другої “Школи права”, яка проходила влітку цього року. Приміщення для роботи Центрів надали сільські ради відповідних населених пунктів. Кожен Центр забезпечено актуальною правовою літературою (кодексами з науково-практичними коментарями) й ноутбуками.

“Кожен громадянин матиме змогу скористатися наданою літературою чи з допомогою консультанта Центру знайти необхідну йому юридичну інформацію в Інтернеті. Практика показує, що чимало людей у сільській місцевості мають бажання знати й відстоювати свої права й інтереси в разі їх порушення, одначе не завжди знають, як це юридично правильно робити. Тому, зі свого боку, ми надалі також супроводжуватимемо організаційно роботу новостворених Центрів, допомагатимемо у складних ситуаціях”, – сказав виконавчий директор Рівненського КВУ Микола Глотов.

Нагадаємо, що торік після проведення першої “Школи права” було відкрито п’ять Центрів правової інформації та консультації в селах Верба, Майдан, Повча Дубенського району, Жовтневе Радивилівського району та Пісків Костопільського району. За майже рік селянам було надано понад 400 юридичних консультацій.

Контакти:
РОГО “Комітет виборців України”
(0362) 26 39 43
cvurivne@cvu.rv.ua

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: