У селах Одещини готуватимуть правових консультантів

29 січня в місті Котовськ і 30 січня в місті Татарбунари (Одеська область) відбулися правові семінари для місцевих активістів

29 січня в місті Котовськ і 30 січня в місті Татарбунари (Одеська область) відбулися правові семінари для місцевих активістів. Заходи провела Одеська обласна організація ВГО “Комітет виборців України” (КВУ) спільно з Котовським міжрайонним і Татарбунарським районним управліннями юстиції за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Керівник юридичного відділу одеського КВУ Ігор Бринош запропонував залучати до надання базових консультацій т. зв. правових консультантів у громадах (секретарів сільських рад, учителів правознавства, бібліотекарів). Ініціативу підтримали як представники місцевих органів юстиції, так і голови сільських рад. Було вирішено спільно з КВУ розробити програму відбору, підготовки й інформаційно-правового супроводу таких консультантів, виділити їм приміщення, забезпечити обладнанням і літературою.

Учасники семінарів отримали інформаційний посібник “Актуальні правові поради селянам”, інформаційні буклети з правовими консультаціями Ініціативи “Посилення правових можливостей бідних верств населення”, іншу просвітницьку продукцію.

Контакти:
Одеська обласна організація
ВГО “Комітет виборців України”
(048) 716 40 18
(048) 716 46 83
odesakvu@ukr.net

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: