У Рубіжному проведуть інформаційну кампанію для малозабезпечених

ГО “Громадська платформа” розпочала інформаційну кампанію “Право на краще життя” для малозабезпечених мешканців міста Рубіжне (Луганська область)

ГО “Громадська платформа” розпочала інформаційну кампанію “Право на краще життя” для малозабезпечених мешканців міста Рубіжне (Луганська область). Ініціативу підтримує програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.
    
У межах кампанії буде випущено буклети з контактами Центру правової допомоги й інформації та переліком послуг, які надають спеціалісти безкоштовної юридичної приймальні. Крім того, буде надруковано інформаційну брошуру “Юридична допомога для малозабезпечених людей у Рубіжному”.

“У брошурі буде викладено найважливіші питання щодо процедури звернення громадян до суду по захист своїх прав. Крім багатьох практичних порад, брошура містить зразки позовних заяв із найбільш поширених спорів у судовій практиці “Громадської платформи”, – розповіли в організації.

Інформаційні матеріали поширюватимуть під час звернень до Центру правової допомоги й інформації. Крім того, організація офіційно звернеться до органів влади Рубіжного з проханням розмістити буклети в помітних місцях.

Контакти:
ГО “Громадська платформа”
Сергій Кошель
066 269 83 65
office@ngo-ua.org

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: