У Ровеньках із корупцією борються досить мляво

25 грудня в місті Ровеньки (Луганська область) відбувся круглий стіл “Діяльність органів місцевого самоврядування м. Ровеньки з виконання національного антикорупційного законодавства й нормативних актів, ухвалених цими органами місцевого самоврядування, спрямованих на боротьбу з корупцією”

25 грудня в місті Ровеньки (Луганська область) відбувся круглий стіл “Діяльність органів місцевого самоврядування м. Ровеньки з виконання національного антикорупційного законодавства й нормативних актів, ухвалених цими органами місцевого самоврядування, спрямованих на боротьбу з корупцією”. Захід провів Луганський обласний центр політичних та соціологічних досліджень “Політсоціум” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Голова “Політсоціуму” Володимир Іванов поінформував присутніх про результати моніторингу діяльності органів місцевого самоврядування Ровеньок із протидії корупції.

Він указав на виявлені при дослідженні недоліки:
– недостатня конкретність у плануванні багатьох заходів із протидії корупції: не визначено цільових груп, немає точних строків, немає конкретних відповідальних посадовців;
– громадська рада при виконкомі міськради не бере участі у протидії корупції;
– міська рада та її виконавчий комітет не проводять у ЗМІ систематичної роз’яснювальної роботи щодо запобігання корупції (2012 року відповідних матеріалів не розміщували).

На засіданні круглого столу було представлено антикорупційні рекомендації, які підготував “Політсоціум” для органів місцевого самоврядування Ровеньок. Ці рекомендації буде передано в міську раду.

Контакти:
Луганський обласний центр політичних та соціологічних досліджень “Політсоціум”
(0642) 52 81 31
politsocium@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: