У Рівному влада підтримала бюджетні рекомендації активістів у галузі медицини

На початку року Центр суспільних дій “СІВІТАС” та Молодіжний центр праці та соціальних інвестицій “МІКС” звернулися до Рівненського міського голови Володимира Хомка з бюджетними рекомендаціями в медичній сфері. Міській владі запропонували забезпечити створення умов для надання паліативної допомоги хворим міста за прикладом реалізації аналогічної обласної програми.

На початку року Центр суспільних дій “СІВІТАС” та Молодіжний центр праці та соціальних інвестицій “МІКС” звернулися до Рівненського міського голови Володимира Хомка з бюджетними рекомендаціями в медичній сфері. Міській владі запропонували забезпечити створення умов для надання паліативної допомоги хворим міста за прикладом реалізації аналогічної обласної програми.

12 січня на засіданні виконавчого комітету міста за ініціативи управління охорони здоров’я доручено розпочати роботу над міською програмою медичної допомоги паліативним хворим.

Громадські експерти звернули увагу на гострій необхідності збільшити фінансування “Програми боротьби із серцево-судинними захворюваннями”. Адже саме цей тип захворювань переважає в структурі смертності мешканці міста. 14 січня цього року депутати Рівненської міської ради підтримали збільшення фінансування даної програми на 400 тисяч гривень.

На останок експерти запропонували розширити приміщення рівненської поліклініки № 2. Так як, вже сьогодні кількість хворих, які звертаються за допомогою, переважають можливості поліклініки. Питання виділення коштів на добудову поліклініки №2 депутати розглянуть на новому пленарному засіданні.

Текст звернення: 1 част. 2 част.

“Матеріал підготовлений в рамках проекту ” Місцеві бюджети під контролем громадських і пацієнтських організацій ” за фінансової підтримки Програмної ініціативи “Громадське здоров’я” Міжнародний фонд “Відродження”

Контакти: Центр політичних студій та аналітики

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: