У Полтаві відкриється правозахисна виставка

З 15 до 23 листопада в Полтавській загальноосвітній школі №5 (вул. Жовтнева, 64) триватиме мандрівна виставка “Кожен має право знати свої права”

З 15 до 23 листопада в Полтавській загальноосвітній школі №5 (вул. Жовтнева, 64) триватиме мандрівна виставка “Кожен має право знати свої права”. Її організовує Полтавська загальноосвітня школа №5 у межах Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини” за підтримки Управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради. Виготовлення експозиції та її перший пілотний тур здійснюються в межах проектів громадської організації “М’АРТ”, Української Гельсінської спілки з прав людини за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” та Норвезького гельсінського комітету.

Виставка складається з 25 панелей, що містять цікаву ілюстровану інформацію про права та свободи людини.

Гідами на виставці будуть старшокласники, що пройдуть попереднє навчання. Для майбутніх гідів буде організовано семінар-тренінг, на якому майстер-клас із роботи з матеріалами виставки проведе Олександр Войтенко, міжнародний експерт у галузі громадянської освіти, координатор освітніх заходів програми “Розуміємо права людини”.

Відкриття виставки відбудеться 15 листопада в актовій залі Полтавської загальноосвітньої школи №5.

До цього виставка відвідала Чернігів, Кіровоград, Херсон, Львів, Сімферополь і Луганськ.

Контакти:
Андрій Кінаш
066 036 80 51
avkinash@mail.ru

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: