У Полтаві відбулася прес-конференція “Розвиток системи громадського моніторингу бюджетного процесу”

30 жовтня 2009 року в Полтаві відбулася підсумкова прес-конференція “Розвиток системи громадського моніторингу бюджетного процесу” за результатами реалізації проекту “Впровадження системи громадського моніторингу бюджетного процесу в Полтавській області” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час заходу представники ЗМІ ознайомилися із загальною діяльністю проекту. У роботі прес-конференції взяли учать представники міських рад Миргорода та Кобеляки, які розказали про досвід міст в залученні громадськості до бюджетного процесу.

Керівник проекту Вадим Штефан ознайомив із результатами реалізації основних чотирьох компонентів проекту (визначення бюджетних пріоритетів, навчання громадськості, моніторинг бюджету, розробка нормативно-правової бази міст-партнерів).

Експерт проекту з питань моніторингу та ПЦМ Анжеліка Саідова представила результати моніторингу виконання бюджетів міст Кобеляки та Миргород за 9 місяців 2009 року.

Проект “Впровадження системи громадського моніторингу бюджетного процесу в Полтавській області” фінансується Міжнародним фондом “Відродження” та здійснюється Полтавським агентством розвитку територій. Проект має на меті підвищити прозорість, ефективність та підзвітність громадянам місцевих бюджетів. Партнерами агентства розвитку територій в реалізації проекту є міста Миргород та Кобеляки Полтавської області .

Контакти:

Керівник проекту “Впровадження системи громадського моніторингу бюджетного процесу в Полтавській області”

Вадим Штефан

(050)3056201

Марія Лихман, відділ PR
тел: +380 (44) 486 24 74 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: lykhman@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 46, центральний офіс

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: