У Пирятинському районі буде створено юридичну клініку

Пирятинська районна громадська організація “Жіночі ініціативи” розпочала проект “Посилення правових можливостей громадян Пирятинського району та створення юридичної клініки з використанням альтернативних засобів (медіації та інших відновних практик) та Інтернет-медіа”

Пирятинська районна громадська організація “Жіночі ініціативи” розпочала проект “Посилення правових можливостей громадян Пирятинського району та створення юридичної клініки з використанням альтернативних засобів (медіації та інших відновних практик) та Інтернет-медіа”. Проект підтримує програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Основна мета проекту – організувати стабільну роботи Центру з надання безоплатної первинної правової допомоги та його осередків у Пирятинському районі через створення юридичної клініки, з залученням бібліотеки району.
 
Наразі юристи РГО “Жіночі ініціативи” Сергій Кононко та Єлизавета Овсяннікова готують до підписання чотиристоронній Договір про спільну діяльність між Пирятинською районною радою, відділом культури, туризму й архіву Пирятинської райадміністрації, Пирятинською філією Європейського університету та РГО “Жіночі ініціативи”. За задумом ініціаторів, документ забезпечить виконання закону “Про безоплатну правову допомогу” та сприятиме посиленню правових можливостей мешканців Пирятинського району.

До реалізації проекту буде долучено фахівців органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, секретарів сільських рад, сільських бібліотекарів.

Паралельно юристи РГО “Жіночі ініціативи” розробляють Положення про юридичну клініку, яке буде прийнято на загальних зборах організації у грудні.

Контакти:
Пирятинська районна громадська організація
“Жіночі ініціативи”
Ірина Таран
050 015 77 47
irinapyriatyn@gmail.com

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: