У Пирятині відбудеться тренінг із протидії насильству в сім‘ї

8 лютого о 12:00 у місті Пирятин (Центр громадської активності, вул. Леніна, 59, 2-й поверх) відбудеться семінар-тренінг “Насильство в сім’ї та соціальна робота з сім’ями, де вчиняють насильство”

8 лютого о 12:00 у місті Пирятин (Центр громадської активності, вул. Леніна, 59, 2-й поверх) відбудеться семінар-тренінг “Насильство в сім’ї та соціальна робота з сім’ями, де вчиняють насильство”. Захід проводить ГО “Жіночі ініціативи” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Тренінг проведуть фахівці Національної тренерської мережі Міжнародного Центру “Ла Страда – Україна” в Полтавській області.

Навчання буде проведено для фахівців соціальної сфери та працівників Пирятинського районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді.

На семінарі-тренінгу буде розглянуто такі питання:
· сім’я як об’єкт роботи соціального працівника;
· типологія сімей;
· види та прояви насильства й жорстокого поводження з дітьми;
· презентація проекту “Посилення правових можливостей і допомога жертвам домашнього насилля, що проживають у Пирятинському районі”;
· дієвий зворотній зв’язок і механізми протидії насильству в сім’ї.

Контакти:
ГО “Жіночі ініціативи”
Ірина Таран
050 015 77 47
mediator_pyriatyn@i.ua
pir.pravo@mail.ru

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: