У Пирятині навчали медіації

23-26 вересня в місті Пирятин (Полтавська область) відбувався тренінг “Базові навички вирішення конфліктів і медіації”

23-26 вересня в місті Пирятин (Полтавська область) відбувався тренінг “Базові навички вирішення конфліктів і медіації” для громадських лідерів, правознавців, юристів Центрів правової інформації та консультацій. Захід провела ГО “Жіночі ініціативи” за підтримки програмної ініціативи “Права людини та правосуддя” Міжнародного фонду “Відродження”.

У тренінгу взяли участь 16 активістів із Києва, Івано-Франківська, Харкова та Харківської області, Херсона, Волинської, Вінницької, Луганської, Полтавської областей.

Під час тренінгу учасники навчилися:
· виявляти позиції й інтереси сторін у конфлікті;
· створювати й підтримувати атмосферу співпраці та довіри;
· допомагати учасникам конфлікту усвідомлювати свої інтереси й альтернативи, знаходити найкращий варіант вирішення проблеми;
· ефективно застосовувати необхідні комунікативні навички під час медіації та переговорів.

Учасники запропонували впроваджувати медіацію як альтернативу судочинству та закріпити її в законодавстві як форму роботи у громаді.

Після закінчення тренінгу учасники отримали сертифікати, які дають можливість:
• застосовувати елементи медіації у професійному й особистому житті;
• самостійно організовувати медіацію – від попередніх зустрічей зі сторонами до прийняття оптимального рішення в нескладних випадках.

“За чотири дні я не тільки здобув необхідні навички, а й почав помічати, що починаю використовувати отримані знання в повсякденному житті – у спілкуванні з дружиною, родичами та друзями. Це надзвичайно! Форма навчання, де від слухача постійно потрібна активна участь у процесі, “зворотній зв’язок”, – усе це відразу перетворює теорію на практику, відразу виробляється необхідна модель поведінки, яка при нагоді сама по собі спливає з пам’яті, і ти починаєш будувати за нею розмову”, – відзначив за підсумками тренінгу Іван Голощепов із Миргорода.

Фото з тренінгу можна переглянути тут, тут, тут, тут і тут.

Контакти:
ГО “Жіночі ініціативи”
Ірина Таран
050 015 77 47
irinapyriatyn@gmail.com
pyriatynpravo@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: