У Петровському Луганської області відбувся тренінг з активом об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

25 травня 2010 року Луганський обласний центр політичних та соціологічних досліджень «Політсоціум» провів тренінг із активом об'єднань співвласників багатоквартирних будинків у м. Петровське Луганської області.

Захід був проведений у рамках проекту: «Громадський центр: навчання активу ОСББ та ініціативних груп по створенню ОСББ» при фінансовій підтримці Міжнародного фонду «Відродження».

Відкрив тренінг виконуючий обов’язки міського голови В.Глушко.

Він підкреслив, що в місті Петровське в 100% багатоквартирних будинків створене ОСББ, тому підвищення професійного рівня голів об’єднань необхідно для їхньої ефективної роботи.

Дуже докладно на тренінгу було обговорено питання формування тарифу на утримання будинку та прибудинкової території. У більшості ОСББ цей тариф дуже невеликий (26 коп., 44 коп. за кв.м житлової площі), що, очевидно, не забезпечує утримання будинку в справному експлуатаційному стані. У таких ОСББ помилково очікують систематичної підтримки для утримання будинку з бюджету. Голова «Політсоціума» В.Іванов докладно пояснив слухачам схему формування тарифу відповідно до Постанови КМУ № 529 від 20 травня 2009р.

В ОСББ м. Петровське близько 10% власників квартир не платять за утримання будинку та прибудинкової території (квартплата). Тренер М.Козир пояснив слухачам схему підготовки необхідних документів для звернення до суду із приводу стягнення такої заборгованості. При цьому була звернена увага на зміст позовної заяви.

За підсумками тренінгу з керівництвом міста була досягнута домовленість про проведення «Політсоціумом», у міру необхідності, тренінгів з активом ОСББ у м. Петровське.

Контактна особа: Володимир Іванов – голова громадської організації «Луганський обласний центр політичних та соціологічних досліджень «Політсоціум», тел/факс (0642) 52-81-31, e-mail: politsocium@ukr.net.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: