У Нововолинську і Володимир-Волинському відбудуться семінари на тему «Професійне управління житловими будинками ОСББ»

1 червня у Володимир-Волинському та 3 червня у Нововолинську ЛГО «Центр досліджень місцевого самоврядування» (Львів) проведе практичні семінари на тему професійного управління житловими будинками об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Семінари присвячені нагальній проблемі сьогодення житлово-комунального сектору України – проблемі завершення реформ ЖКГ та переведення житлового фонду України на професійне управління. Учасники семінарів ознайомляться з досвідом проведення реформ у сфері приватизації і передачі прибудинкових територій у власність або в оренду організаціям співвласників багатоквартирних будинків, отримають цінні практичні навички та поради щодо правових аспектів успішного отримання прибудинкової території навколо своїх будинків в довгострокову оренду або й у власність мешканців будинку ОСББ.

Спікерами на заходах виступлять визнані експерти у сфері житлового права, комунального господарства міст та методах і способах його реформування. Зокрема, В.Бригілевич – голова правління ЛГО «Центр досліджень місцевого самоврядування», м. Львів, доктор Варшавської політехніки, Б. Кіндрацький – експерт ЛГО «ЦДМС» з питань земельних ресурсів, приватизації і передачі прибудинкових територій ОСББ, В. Шишко – викладач Львівського національного університету внутрішніх справ, експерт ЛГО «ЦДМС» з питань автоматизації бухгалтерських розрахунків і автоматизованих систем нарахування платежів, В. Бернадський – викладач техніко-економічного коледжу національного університету „Львівська політехніка”, експерт ЛГО «ЦДМС» з питань технічного обслуговування будинків, O. Щодра – викладач кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби факультету міжнародних відносин ЛНУ імені І.Франка, експерт ЛГО «ЦДМС, Р. Влодарчик – голова асоціації ОСББ «Містечко» (Нововолинськ).

В семінарі також візьмуть участь представники органів місцевого самоврядування Нововолинська та Володимир-Волинського, а також керівники ОСББ міст.

Семінар відбудеться за фінансової підтримки Міжнародного фонду „Відродження” у рамках програми „Local government and public reform initiative”.

Місце проведення у Володимир-Волинському (1 червня): вул. Данила Галицького 5, малий зал засідань Міської Ради.

Початок о 10.00

Місце проведення у Нововолинську (3 червня): бульвар Т. Шевченка 29, конференц зал Тернопільського економічного університету.

Початок о 10.00

Потреби в акредитації немає. Вхід вільний. Для працівників ЗМІ передбачені окремі місця. Необхідні роздаткові матеріали можна буде отримати у п. Володимира Бригілевича, тел: 032 235 48 68

***

Метою проекту № 40272 «Діяльність регіонального інформаційно-навчального центру з управління житловою нерухомістю» є розбудова та покращення діяльності «Регіонального інформаційно-навчального центру з управління житловою нерухомістю» у м. Львові. Основним завданням центру є навчально-інформаційна робота в західному регіоні України для керівників ОСББ, керівників комунальних підприємств та управляючих фірм на основі проведення 3-4 денних навчальних семінарів у партнерських містах Західної України, а також надання консультацій фахівцями Центру (телефон, Інтернет, практичні заняття).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: