У Нововолинську і Володимир-Волинському обговорювали нагальні проблеми житлово-комунального сектору України

1-3 червня 2010 року Львівська громадська організація «Центр досліджень місцевого самоврядування» провела у Волинській області практичні семінари на тему професійного управління житловими будинками об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Семінар відбувся за фінансової підтримки Міжнародного фонду „Відродження” у рамках програми „Local government and public reform initiative”.

Семінари були присвячені нагальній проблемі сьогодення житлово-комунального сектору України: проблемі завершення реформ ЖКГ та переведення житлового фонду України на професійне управління.

Серед доповідачів на заході були визнані експерти у сфері житлового права, комунального господарства міст та методах і способах його реформування.

Зокрема, В.Бригілевич – голова правління ЛГО «Центр досліджень місцевого самоврядування», м. Львів, доктор Варшавської політехніки; Б. Кіндрацький – експерт ЛГО «ЦДМС» з питань земельних ресурсів, приватизації і передачі прибудинкових територій ОСББ; В. Шишко – викладач Львівського національного університету внутрішніх справ, експерт ЛГО «ЦДМС» з питань автоматизації бухгалтерських розрахунків і автоматизованих систем нарахування платежів; В. Бернадський – викладач техніко-економічного коледжу національного університету „Львівська політехніка”, експерт ЛГО «ЦДМС» з питань технічного обслуговування будинків; O. Щодра – викладач кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби факультету міжнародних відносин ЛНУ імені І.Франка, експерт ЛГО «ЦДМС»; Р. Влодарчик – голова асоціації ОСББ «Містечко» (Нововолинськ).

В семінарі також взяли участь представники органів місцевого самоврядування Нововолинська та Володимир-Волинського, а також керівники ОСББ міст.

На семінарі доповідачі представили свої напрацювання щодо проведення реформ у сфері приватизації і передачі прибудинкових територій у власність або в оренду організаціям співвласників багатоквартирних будинків, надали цінні практичні навички та поради щодо правових аспектів успішного отримання прибудинкової території навколо своїх будинків в довгострокову оренду або й у власність мешканців будинку ОСББ.

Семінари стали значною подією в суспільному житті Володимир-Волинського та Нововолинська. Керівники ОСББ та органи місцевої вдали цих міст виявили зацікавлення напрацюваннями експертів ЛГО «ЦДМС», зокрема, програмами ведення бухгалтерського обліку в будинках ОСББ., правовими питаннями приватизації земельних ділянок навколо будинків ОСББ та висловили бажання пройти курс програми професійного управителя, що планується розробити в рамках діяльності регіонального інформаційно-навчального центру з управління житловою нерухомістю.

***

Метою проекту «Діяльність регіонального інформаційно-навчального центру з управління житловою нерухомістю» є розбудова та покращення діяльності «Регіонального інформаційно-навчального центру з управління житловою нерухомістю» у м. Львові. Основним завданням центру є навчально-інформаційна робота в західному регіоні України для керівників ОСББ, керівників комунальних підприємств та управляючих фірм на основі проведення 3-4 денних навчальних семінарів у партнерських містах Західної України, а також надання консультацій фахівцями Центру (телефон, Інтернет, практичні заняття).

Контактна особа: Володимир Бригілевич, тел: 032 235 48 68

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: