У Новому Роздолі відбудеться тренінг з написання проектів

3 квітня 2015 року о 10:00 у приміщенні Новороздільської центральної бібліотеки, адреса: Новий Роздол, вул. Яворницького, 8, відбудеться тренінг на тему «Проектний менеджмент».

3 квітня 2015 року о 10:00 у приміщенні Новороздільської центральної бібліотеки, адреса: Новий Роздол, вул. Яворницького, 8, відбудеться тренінг на тему «Проектний менеджмент».  Організатором заходу є Центр «Регіональний Розвиток». Захід відбувається в рамках проекту «Лекторій Громадянської Освіти», який реалізовується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Під час тренінгу учасники розроблять концепцію власного проекту, який можна подавати на фінансування міжнародним та українським фондам. В рамках тренінгу учасники ознайомляться із основами проектного менеджменту, принципами написання та реалізації проектів. Також в рамках тренінгу учасники візьмуть участь у практичних заняттях із формування проектних пропозицій, написання концепцій проекту, аналізу заявок та інше.

Для участі у тренінгу потрібно зареєструватися.  

Участь у тренінгу безкоштовна. 

 —

Метою проекту «Лекторій Громадянської Освіти», який реалізовується Центром «Регіональний Розвиток» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» є підвищення рівня залучення громади Нового Роздолу до процесу вирішення ключових проблем розвитку міста через підсилення інституційної спроможності інститутів громадянського суспільства.

Контакти:  Крижанівський Володимир, +38 067 670 35 29, vk@ppv.net.ua

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: