У Новому Роздолі відбудеться тренінг: «Міський простір – простір змін»

30 травня 2015 року о 10:00 у приміщенні Новороздільської центральної бібліотеки, (адреса вул. Яворницького, 8) відбудеться тренінг на тему «Міський простір – простір змін».

30 травня 2015 року о 10:00 у приміщенні Новороздільської центральної бібліотеки, (адреса вул. Яворницького, 8) відбудеться тренінг на тему «Міський простір – простір змін». До участі запрошуються представники громадських організацій та активні мешканці Нового Роздолу.

Організатором заходу є Центр “Регіональний Розвиток”. Захід відбувається в рамках проекту “Лекторій Громадянської Освіти”, який реалізовується за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Перша частина тренінгу передбачає теоретичну інформацію про принципи та засади якісних міських громадських просторів, критерії за якими можна цю якість визначити, та методи участі громади у творенні цих просторів.

Друга частина тренінгу – практична: перед початком роботи відбудеться невелика прогулянка містом із елементами квесту та мапування. Учасники будуть поділені на робочі групи, кожна з яких отримає один конкретний громадський простір міста. Завданням груп буде описати контекст простору, процеси, які зазвичай у ньому проходять та проаналізувати його за критеріями, поданими в теоретичній частині тренінгу. Надалі кожна з груп повинна буде запропонувати власні ідеї покращення відповідного простору – його зовнішнього вигляду, функціонального призначення, тощо.

Реєстрація для участі у тренінгу.

Участь у тренінгу безкоштовна. Витрати на харчування та навчальні матеріали покриваються організаторами.

 

Метою проекту «Лекторій Громадянської Освіти», який реалізовується Центром «Регіональний Розвиток» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» є підвищення рівня залучення громади Нового Роздолу до процесу вирішення ключових проблем розвитку міста через підсилення інституційної спроможності інститутів громадянського суспільства.

Контакти:Володимир Крижанівський, +38 067 670 35 29

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: