У Національній опері відбудеться концерт “Освідчення в коханні”

24 лютого о 13:00 у Києві відбудеться прес-конференція, присвячена VІІ театралізованому концерту “Освідчення в коханні”

24 лютого о 13:00 у Києві (інформаційне агентство “Укрінформ”, вул. Богдана Хмельницького, 8/16) відбудеться прес-конференція, присвячена VІІ театралізованому концерту “Освідчення в коханні”. У ній візьмуть участь виконавчий директор Міжнародного фонду “Відродження” Євген Бистрицький, президент Клубу дружин послів Лізабет Гаймзьот, президент Міжнародного жіночого клубу Києва Джуді Мінієр, директор компанії “Київ-Класик” Шувра Чакраборті, автор і художній керівник проекту Герман Макаренко та представник компанії “Мілкіленд” (ТМ “Добряна”).

Концерт відбудеться 4-5 березня в Національній опері України імені Тараса Шевченка. На ньому лунатимуть мелодії класичної оперети авторства Імре Кальмана, Йоганна Штрауса, Ференца Легара та Жака Офенбаха в супроводі симфонічного оркестру “Київ-Класик” під керівництвом Германа Макаренка.

“Освідчення в коханні” – щорічний театралізований проект, який на початку березня відбувається на сцені Національної опери України.

Контакти: (044) 279 22 42, (044) 279 00 05, (044) 244 90 47

***

Місія Міжнародного фонду “Відродження” – фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: