У Мукачеві розроблять програму надання безоплатної правової допомоги

БФ “Розвиток” оголошує конкурс на участь у робочій групі з розробки концепції міської цільової програми надання безоплатної первинної правової допомоги мешканцям міста Мукачеве

БФ “Розвиток” оголошує конкурс на участь у робочій групі з розробки концепції міської цільової програми надання безоплатної первинної правової допомоги мешканцям міста Мукачеве (Закарпатська область). Ініціативу підтримує програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”, Програма розвитку ООН в Україні й Міністерство закордонних справ Данії.

До участі в конкурсі запрошують представників громадських організацій Закарпаття, які мають не менш ніж дворічний досвід надання безоплатної правової допомоги.

Міська програма ґрунтуватиметься на принципах верховенства права, законності, доступності та забезпечення високої якості безоплатної правової допомоги.

Для участі в конкурсі слід надіслати таку інформацію:
– повна назва організації, дата заснування;
– кількість працівників організації, які надають безоплатну правову допомогу;
– річний звіт про діяльність організації (в довільній формі);
– кількість наданих консультацій і перелік питань, з якими найчастіше звертаються мешканці міста по правову допомогу;
– перелік стратегічних справ, із якими працює організація (за наявності);
– ПІБ представника організації, який планує брати участь у діяльності робочої групи;
– інформація про освіту й досвід роботи у сфері правової допомоги представника організації, який планує брати участь у діяльності робочої групи;
– електронна пошта й номер телефону.

Цю інформацію потрібно надіслати на електронну пошту info@rozvitok.org з темою листа “Конкурс на участь у робочій групі” до 7 березня. Про відбір кандидатів на участь у робочій групі буде повідомлено 10 березня.

Контакти:
БФ “Розвиток”
Наталія Козир
099 249 64 60
info@rozvitok.org

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: