У Мукачеві розпочали антидискримінаційні семінари для влади та правоохоронців

В рамках проекту «Підвищення рівня знань представників державних установ у сфері захисту громадян від дискримінації» розпочалася серія семінарів для представників місцевих та районних органів влади, депутатів міських і районних рад, а також для представників правоохоронних органів у сфері захисту прав людини та антидискримінаційної політики, з метою формування культури толерантності та протидії ксенофобії у їхній щоденній роботі.

8 грудня 2014р в рамках проекту «Підвищення рівня знань представників державних установ у сфері захисту громадян від дискримінації» розпочалася серія семінарів для представників місцевих та районних органів влади, депутатів міських і районних рад, а також для представників правоохоронних органів у сфері захисту прав людини та антидискримінаційної політики, з метою формування культури толерантності та протидії ксенофобії у їхній щоденній роботі.

У приміщенні Будинку Школярів, відбувся перший семінар «Дискримінація — причини, наслідки та шляхи подолання» для депутатів міських і районних рад та представників органів місцевої і районної влади.

Даний проект є пілотним та мережевим. В рамках проекту заплановано проведення серії тематичних семінарів для представників владних структур в 4-х містах України (Мукачево, Одеса, Павлоград, Херсон) на базі Центрів правової інформації та консультацій, які надають безоплатну правову допомогу бідним верствам населення.

Метою проекту є: 

1. Покращення рівня знань у сфері захисту прав людини та антидискримінаційної політики, формування культури толерантності та протидії ксенофобії у представників державних установ.
2. Поглиблення знань та покращення практичних навичок у суддів у сфері застосування положень Європейських конвенцій з прав людини та Закону України про дискримінацію.
3. Підвищення рівня розуміння проблеми дискримінації зі сторони правоохоронних органів.
4. Зміна установок, поведінки і стандартів спілкування з громадянами, які звертаються за допомогою до представників влади та правоохоронних органів.

Організатором семінарів в м.Мукачево виступає Благодійний фонд «Розвиток» у тісній співпраці з Мукачівською міською радою. Захід відбувається за сприяння Міжнародного фонду «Відродження» та при інформаційній підтримці Коаліції з протидії дискримінації в Україні і Міжнародної Організації з Міграції.

За матеріалами Karpatnews

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: