У міжнаціональному таборі “Джерела толерантності” відзначили ромський день

Уперше за останні п’ять років у Дитячому міжнаціональному таборі “Джерела толерантності” (село Чинадієве на Закарпатті) відбувся ромський день

Уперше за останні п’ять років у Дитячому міжнаціональному таборі “Джерела толерантності” (село Чинадієве на Закарпатті) відбувся ромський день. У таборі перебувають діти й вихователі різних національностей. Участь у програмі 10 ромських дітей і 4 співробітників табору стала можливою за сприяння програми “Рома України” Міжнародного фонду “Відродження”. Організатором табору є Конгрес національних громад України.

Ромський день підготували випускниці Школи вихователів табору “Джерела толерантності” Альбіна й Катерина Флори, Деньдіка Балаж і викладач ромської школи з Ужгорода Едуард Йовнаш. Дорослим допомагали 10 ромських дітей із Білгород-Дністровського й Ужгорода.

87 дітей 7-13 років, які перебувають у таборі, ознайомилися з ромськими традиціями та святами, а ввечері узяли участь в імпровізованому весіллі.

Фоторепортаж

Контакти:
Конгрес національних громад України
(044) 248 36 70
knou@ukr.net

***

Мета програми “Рома України” – сприяти інтеграції ромів в українське суспільство шляхом покращення рівня освіти, доступу до послуг охорони здоров’я, захисту прав, а також побудови лідерства та спроможності ромської молоді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: