У місті на Луганщині скасовано незаконне обмеження мирних зібрань

Виконком Новодружеської міської ради (Луганська область) скасував незаконне обмеження на проведення мирних зібрань

Виконком Новодружеської міської ради (Луганська область) скасував незаконне обмеження на проведення мирних зібрань. Це стало можливим завдяки ініціативі “Майдан-Моніторинг”, яку здійснює Громадський інформаційно-методичний центр “Всесвіт” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Міська влада Новодружеська не визначила місця “розміщення матеріалів передвиборної агітації” (п. 11 ст. 68, п. 8 ст. 69 закону “Про вибори народних депутатів України”), а обмежила “проведення політичних, громадських масових заходів, передвиборної агітації”, на що не має жодних повноважень.

Ініціатори “Майдан-Моніторингу” адресували новодружеським посадовцям офіційне звернення з пропозицією виправити ситуацію. Завдяки цьому незаконне рішення було скасовано.

Контакти:
Громадський інформаційно-методичний центр “Всесвіт”
Олександр Северин
sean@maidanua.org

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: