У Миргороді відбудеться навчання на теми управління житловою нерухомістю

10-11 вересня з 10:00 до 17:00 в місті Миргород (актовий зал Миргородської міської ради, вул. Незалежності, 17) відбуватиметься курс навчання для голів ОСББ, представників житлово-комунального господарства та малого й середнього бізнесу

10-11 вересня з 10:00 до 17:00 в місті Миргород (актовий зал Миргородської міської ради, вул. Незалежності, 17) відбуватиметься курс навчання для голів ОСББ, представників житлово-комунального господарства та малого й середнього бізнесу. Захід проводить Центр досліджень місцевого самоврядування спільно з департаментом ЖКГ Полтавської обладміністрації та Регіональним фондом підтримки підприємництва в Полтавській області за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники прослухають курс лекцій за програмою “Управитель житловою нерухомістю”. Лекторами будуть визнані експерти з економічно-фінансових, бухгалтерських і технічних аспектів управління житловим будинком.

Експерти представлять напрацювання щодо вирішення проблем ЖКГ, яке неможливе без спільного залучення як державних коштів, так і бізнес-ресурсів.

Учасників буде забезпечено навчальними посібниками “Професійне управління житловою нерухомістю”.

Контакти:
Центр досліджень місцевого самоврядування
Володимир Бригілевич
Ольга Щодра
(032) 235 68 48
centredms@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: