У Миколаївськкому Центрі європейської інформації обговорять економічний потенціал Миколаївщини

16 вересня 2010 року о 15:00 в Центрі європейської інформації в м. Миколаєві, що працює за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження” відбудеться круглий стіл „Економічний потенціал Миколаївщини”.

Зустріч за круглим столом стане майданчиком для обговорення нових можливостей Миколаївщини, які відкриваються у зв’язку з поступом України у європейській інтеграцїі. Як стати повноправним членом спільноти європейських держав, як не перетворитися на сировинний придаток до розвинених держав Європи, але отримати нові можливості для реалізації екномічного потенціалу краю – це стане темою для обговорення.

Питання «круглого столу»:

  • перспективні галузі промисловості,
  • стан сільськогосподарського виробництва,
  • впровадження інноваційних технологій

 

Під час круглого столу передбачені виступи та участь представників вищих учбових закладів м. Миколаєва, підприємств Миколаївщини, органів місцевої влади:

  • декана економічного факультету ЧДУ ім. П. Могили Циплицької Олени;
  • магістрів інженерно-економічного факультету Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова;
  • заступника начальника головного управляння економіки облдержадміністрації Тульського Михайла Івановича;
  • завідувача сектором управління з питань зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності, європейської інтеграції, туризму і курортів облдержадміністрації Волчецького Руслана Володимировича;
  • директора консалтингової компаніїї „СЛС” Георгієва Олександра Дмитровича;
  • керівника групи конструкторсько-технологічного підрозділу Суднобудівного заводу ім. 61 комунара Шифріна Леоніда Борисовича;
  • економіста відділу економічного аналізу та планування ТОВ СП „НИБУЛОН”.

 

Час початку заходу: 15:00

Місце: Центр європейської інформації (Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека ім О. Гмирьова)

Адреса заходу: вул. Московька, 9

Додаткову інформацію про захід можна отримати: Моісеєва Наталія: (0512) 37-34-92, eurocentre_mk@ukr.net, Голубєва Тетяна: (0512) 36-08-08, holtatal@yandex.ru.

***

Центр європейської інформації створено Миколаївською обласною організацією Національної спілки журналістів України у співпраці з і на базі ОУНБ ім. О. Гирьова та входить до мережі Центрів європейської інформації, що підтримуються Європейської програмою Міжнародного фонду «Відродження».

Мета Центру європейської інформації у Миколаєві – забезпечити доступ мешканців міста до літератури та інших матеріалів з питань європейської інтеграції з періодичних джерел, інформації в мережі Інтернет. З інформацією Центру європейської інформації у Миколаєві можна ознайомитись на веб-сайті Центру http://www.reglibrary.mk.ua/ins/pages/evro/index.html та веб-сайті газети „Южная правда” http://www.up.mk.ua.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: