У миколаївських бібліотеках буде відкрито інтерактивні точки доступу до електронного документообігу

29-30 березня в бібліотеках Миколаєва відбудеться урочисте відкриття перших чотирьох інтерактивних точок доступу до мережі Інтернет і місцевого електронного документообігу

29-30 березня в бібліотеках Миколаєва відбудеться урочисте відкриття перших чотирьох інтерактивних точок доступу до мережі Інтернет і місцевого електронного документообігу. Цю ініціативу втілив Фонд розвитку міста Миколаєва за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження” та Миколаївської міської ради.

Інтерактивна точка доступу надаватиме миколаївцям публічний доступ до офіційної інформації, адміністративних послуг, забезпечуватиме електронне спілкування з владою та навчання електронної грамотності. За її допомогою відвідувач бібліотеки зможе отримати доступ до баз даних органів місцевого самоврядування та вести діалог із владою в інтерактивному режимі, отримуючи реакцію на свої запити, звернення, здійснювати операції в режимі онлайн (оплата штрафів, замовлення паспортів, продовження ліцензій і патентів, оплата комунальних послуг тощо).

Передбачено, що в інтерактивних точках доступу відвідувач буде самостійно користуватися технічним обладнанням, а на співробітників бібліотек буде покладено функції консультантів.

Перелік бібліотек, де буде відкрито точки доступу

Фонд розвитку міста Миколаєва
(0512) 47 34 79
frgn@ukrpost.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: