У Миколаєві з’ясують, що таке ЄС та яка його роль в сучасному світі

14 квітня 2009 року об 11 годині в приміщенні Центру європейської інформації Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гирьова відбудеться  семінар  "Сутність та роль ЄС в сучасному світі". Захід пройде в рамках проекту "Створення Центру європейської інформації на базі ОУНБ у Миколаєві", що діє за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду "Відродження" та згідно із Державною цільовою програмою інформування громадськості з питань європейської інтеграції України.

14 квітня 2009 року об 11 годині в приміщенні Центру європейської інформації Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гирьова відбудеться  семінар  “Сутність та роль ЄС в сучасному світі”.

Захід пройде в рамках проекту “Створення Центру європейської інформації на базі ОУНБ у Миколаєві”, що діє за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження” та згідно із Державною цільовою програмою інформування громадськості з питань європейської інтеграції України.

Метою семінару є підвищення обізнаності, поширення знань про Європейський Союз серед груп громадян, які впливають на розвиток в регіонах та в Україні в цілому, консолідація думок стосовно того, які кроки потрібно здійснювати Україні, щоб стати справді Європейською країною.

Семінар буде присвячений питанням, що стосуються:

·   ролі Європейського Союзу в сучасному світі, перспектив його розвитку;

·   місця України в євроінтеграційних процесах;

·   можливостей громадськості Миколаївського регіону впливати на наближення України до європейських стандартів;

·   діяльності Чорноморського державного університету імені Петра Могили з проблем євроатлантичної інтеграції України.


У програмі заходу заплановані виступи:

Шевчука Олександра Володимировича – завідувача кафедрою політології Миколаївського державного університету ім. В. О. Сухомлинського;

Міхеля Дмитра Олеговича – начальника відділу зв’язків із громадськістю ЧДУ імені Петра Могили, заступника директора Навчально-наукового центру з європейської та євроатлантичної інтеграції України ЧДУ імені Петра Могили;

Шпиля Олександра Олександровича  — директора комунального підприємства “Спеціальна економічна зона – м. Миколаїв”.

На семінар запрошуються представники органів місцевого самоврядування – депутати міської та обласної ради, представники міськвиконкому, обласної адміністрації, ЗМІ, представники громадських організацій, освітяни.

Під час заходу учасники зможуть взяти участь в обговоренні питань сутності та ролі ЄС в сучасному світі та розвитку України для наближення до європейських стандартів передусім всередині країни,  перспектив України щодо членства в ЄС, а також познайомитися з послугами ЦЄІ, дізнатися про плани організаторів Центру.

Час початку реєстрації:  10:30
Дата:  14 квітня  2009 р.
Місце: Центр Європейської Інформації у Миколаєві
Адреса заходу: вул. Московька, 9, ОУНБ ім. Гмирьова

Додаткову інформацію про захід можна отримати: Голубєва Тетяна, 36-08-08,  holtatal@yandex.ru

 

***

Центр європейської інформації створено Миколаївською обласною організацією Національної спілки журналістів України у співпраці з  і на базі ОУНБ ім. О. Гирьова та входить до мережі Центрів європейської інформації, що підтримуються Європейської програмою Міжнародного фонду “Відродження”.

Мета Центру європейської інформації у Миколаєві — забезпечити доступ мешканців міста до літератури та інших матеріалів з питань європейської інтеграції з періодичних джерел, інформації в мережі Інтернет. З інформацією Центру європейської інформації у Миколаєві можна ознайомитись на веб-сайті Центру. http://www.reglibrary.mk.ua/ins/pages/evro/index.htm та веб-сайті газети “Южная правда” http://www.up.mk.ua.

Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” має на меті підвищення спроможності організацій громадянського суспільства України відігравати активну роль у процесі європейської інтеграції України. Програма ініціює та підтримує громадські ініціативи у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції. Сайт: www.irf.kiev.ua/ua/programs/eui/eu

Дарина Наконечна, координатор проектів Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: nakonechna@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: