У Миколаєві визначилися, як запроваджувати електронне врядування

Робоча група з упровадження електронного врядування в Миколаєві ухвалила резолюцію, що визначає конкретні кроки реалізації міської Програми електронного управління й електронної демократії на 2010-2015 роки

Робоча група з упровадження електронного врядування в Миколаєві ухвалила резолюцію, що визначає конкретні кроки реалізації міської Програми електронного управління й електронної демократії на 2010-2015 роки. Проект “Просування технологій електронного управління й електронної демократії в Миколаєві” реалізує Фонд розвитку міста Миколаєва за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Найближчим часом заплановано перехід із паперового на електронний документообіг, передусім в апараті міської ради, з упровадженням системи електронного голосування. Передбачено модернізацію сайту міськради з розміщенням на ньому реєстру та технологічних карт адміністративних послуг, забезпечення доступу городян до інформації про адміністративні послуги й інші дії міської влади. На думку ініціаторів проекту, це дозволить скоротити терміни роботи з документами, забезпечити городянам можливість спілкуватися з органами місцевого самоврядування та комунальними підприємствами через Інтернет.

Передбачено також розвиток мережі точок безкоштовного доступу, передусім на базі Централізованої бібліотечної системи для дорослих Миколаєва.

Контакти: Михайло Золотухін, (0512) 47 34 79, frgn@ukrpost.ua

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: