У Миколаєві відкриваються хоспісні палати для літніх людей

21 грудня 2009 року в управлінні охорони здоров`я Миколаївської облдержадміністрації відбудеться круглий стіл за фінансової підтримки МФ «Відродження», присвячений відкриттю двох хоспісних палат у Миколаївському обласному госпіталі інвалідів війни та розвитку паліативної допомоги у Миколаївській області.

21 грудня 2009 року в управлінні охорони здоров`я Миколаївської облдержадміністрації відбудеться круглий стіл у рамках проекту «Варто знати», що виконується МОБФБТ «Віта-Лайт» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження», присвячений відкриттю двох хоспісних палат у Миколаївському обласному госпіталі інвалідів війни розвитку паліативної допомоги у Миколаївській області.

Тепер все частіше люди похилого віку страждають від хронічних захворювань, які характеризуються фізичними та психологічними проблемами. Саме тому система охорони здоров’я повинна забезпечити таким людям необхідну допомогу, полегшуючи їхні страждання та якнайдовше підтримуючи достатній рівень якості життя.

Наказом МОЗ України від 26.06.2009 р. № 463 затверджено заходи щодо розвитку паліативної допомоги в Україні на 2009-2010 роки, якими передбачено розробку нормативно-правових документів та стандартів надання паліативної допомоги, навчальних програм підготовки лікарів та середнього медичного персоналу з паліативної медицини. В Миколаївській області одним з таких заходів стало створення хоспісних палат для літніх людей.

У засіданні візьмуть участь:

  • начальник управління охорони здоров`я Миколаївської облдержадміністрації;
  • обласний фахівець з питань паліативної допомоги;
  • представники Миколаївського обласного благодійного фонду боротьби з туберкульозом «Віта-Лайт»;
  • лікарі обласного протитуберкульозного диспансеру, обласного онкологічного диспансеру, обласного госпіталю інвалідів війни, лікарні швидкої медичної допомоги.

Також під час круглого столу буде обговорено низку питань щодо розвитку паліативної допомоги у Миколаївській області.

Засідання круглого столу відбудеться 21 грудня у 14.00 в приміщенні управління охорони здоров`я Миколаївської облдержадміністрації за адресою: вул. Спаська 18, 2-й поверх.

Контакти: Ксенія Бєляєва (0512)76-83-00, моб. 0933168655

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: