У Миколаєві відбулася науково-практична конференція “Соціокультурний розвиток Причорноморського регіону: європейський контекст”

21 жовтня 2009 року в Чорноморському державному університеті ім. Петра Могили у Миколаєві відбулася науково-практична конференція “Соціокультурний розвиток Причорноморського регіону: європейський контекст” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Конференція організована університетом спільно з Миколаївським міським благодійним фондом МЕТА “Від спільного бачення – до спільних дій”, Центральною бібліотекою ім. М.Л.Кропивницького м. Миколаєва за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” в рамках реалізації проекту “Інформаційно-просвітницька кампанія “Відкрите світу європейське місто Миколаїв”.

Мета конференції — обговорення можливостей та перспектив Причорноморського регіону та Миколаївщини у реалізації курсу України на європейську інтеграцію.

У роботі конференції взяли участь науковці, студенти, представники місцевих органів влади, закладів культури і освіти, громадських організацій.

На конференції були присутні гості з Міжнародного фонду “Відродження”, Одеси, Рівно, інших міст України, Санкт-Петербургу, Нижнього Новгороду (Росія), Волонтер Корпусу Миру США в Україні Ч.МакКонелл.

Виступи учасників продемонстрували багатогранну діяльність науковців та миколаївської громадськості у вивченні, розробці та розвитку євроінтеграційних зв’язків регіону.

Матеріали науково-практичної конференції будуть опубліковані в тематичних випусках фахового науково-методичного журналу “Наукові праці” ЧДУ ім. Петра Могили.

Конференція супроводжувалася художньою виставкою члена Національної спілки художників України Інни М’яло “Розмова з янголом-охоронцем”.

В роботі пленарного засідання взяв участь Миколаївський міський голова В.Д.Чайка.

Програма конференції

Ольга Луцишина, асистент програми “Європейська програма”
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: olga.lutsishina@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а, к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: