У Миколаєві відбудеться зустріч із «живою книгою»

3 червня 2010 року у приміщенні Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова відбудеться зустріч із «живою книгою» – українськими письменниками та видавцями Братами Капрановими. Організатором заходу є Центр європейської інформації в м. Миколаїв, що працює за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження».

Основною темою обговорення під час зустрічі з Віталієм та Дмитром Капрановими буде подальший розвиток України, знаходження її місця в європейській культурі, збереження національної української ідентичності при прагненні України до європейської інтеграції.

З детальною інформацією про Віталія та Дмитра Капранових, а також їх діяльністю можна ознайомитися на офіційному сайті Братів: http://www.kobzar.com.ua/

На зустріч із “живою книгою” запрошуються студенти Миколаївських ВУЗів філологічних спеціальностей, журналісти, миколаївські письменники, громадські діячі.

Під час заходу всі охочі також зможуть познайомитись з Центром європейської інформації, його послугами, дізнатися про плани організаторів.

Час початку заходу: 17:00

Місце проведення: м. Миколаїв, Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека ім О. Гмирьова, вул. Московська, 9

Додаткову інформацію про захід можна отримати: Моісеєва Наталія: (0512) 37-34-92, eurocentre_mk@ukr.net, Голубєва Тетяна: (0512) 36-08-08, holtatal@yandex.ru

***

Центр європейської інформації створено Миколаївською обласною організацією Національної спілки журналістів України у співпраці з і на базі ОУНБ ім. О. Гирьова та входить до мережі Центрів європейської інформації, що підтримуються Європейської програмою Міжнародного фонду «Відродження».

Мета Центру європейської інформації у Миколаєві – забезпечити доступ мешканців міста до літератури та інших матеріалів з питань європейської інтеграції з періодичних джерел, інформації в мережі Інтернет. З інформацією Центру європейської інформації у Миколаєві можна ознайомитись на веб-сайті Центру http://www.reglibrary.mk.ua/ins/pages/evro/index.html та веб-сайті газети „Южная правда” http://www.up.mk.ua.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: