У Миколаєві відбудеться вулична акція “Відкрите світу європейське місто Миколаїв”

12-13 вересня 2009 року з 12.00 до 17.00 у Миколаєві на вулиці Радянській біля Каштанового скверу пройде вулична акція “Відкрите світу європейське місто Миколаїв” у рамках інформаційно-просвітницької кампанії, підтриманої Міжнародним фондом “Відродження”.

Організатор акції — Миколаївський міський благодійний фонд МЕТА “Від спільного бачення – до спільних дій”, Центральна бібліотека ім. М.Л.Кропивницького.

Акція спрямована на усвідомлення мешканцями міста Миколаєва, Миколаївської області європейської ідентичності і європейських перспектив розвитку регіону та приурочена до святкування Дня міста і 220-річчя Миколаєва.

Під час акції планується провести опитування городян “Схожості та відмінності Миколаєва та європейських міст”, організувати зустрічі городян з Волонтерами Корпусу Миру США в Україні, розповсюджувати інформаційні матеріали та інші цікаві заходи.

За традицією у вуличній акції візьмуть участь місцеві громадські організації – партнери проекту і Центру соціальної активності та партнерства Центральної бібліотеки ім. М.Л.Кропивницького.

Дарина Наконечна, координатор проектів Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: nakonechna@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: