У Миколаєві працює фотовиставка “Один день невиліковно хворого”

У Миколаєві працює благодійна фотовиставка “Один день невиліковно хворого”, присвячена Всесвітньому дню хоспісної та паліативної допомоги

6-18 жовтня в Миколаєві, у Центральній бібліотеці імені Марка Кропивницького, працює благодійна фотовиставка “Один день невиліковно хворого”, присвячена Всесвітньому дню хоспісної та паліативної допомоги. Її організував Миколаївський обласний благодійний фонд боротьби з туберкульозом “Віта-Лайт” у межах проекту “Поділяючи турботу – 2” за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

Відвідувачі фотовиставки можуть зробити посильний внесок на допомогу невиліковно хворим. Благодійні кошти буде спрямовано на поліпшення догляду за ВІЛ-інфікованими, онкохворими, хворими на туберкульоз.

Миколаївський обласний благодійний фонд боротьби з туберкульозом “Віта-Лайт”
(0512) 51 05 23
vita_tb@meta.ua

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти захисту прав уразливих груп населення у сфері охорони здоров’я шляхом підтримки та розвитку потенціалу громадськості й активістських організацій, сприяти становленню політик і практик у сфері громадського здоров’я, які відповідають міжнародним стандартам, базуючись на принципах доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: