У Миколаєві порівнювали місцеву молодь з молоддю Європи

26 лютого в Центральній бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбулася дискусія на тему «Молодь Європи і Півдня України: що нас об’єднує».

Дискусія організована Миколаївським міським благодійним фондом МЕТА «Від спільного бачення – до спільних дій» в рамках проекту «Інформаційно-просвітницька кампанія «Відкрите світу європейське місто Миколаїв» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Співорганізаторами дискусії „Молодь Європи і Півдня України: що нас об’єднує” виступили Центральна бібліотека ім. М.Л.Кропивницького і Центр соціальних програм РУСАЛу.

В обговоренні молодіжних проблем і шляхів їх вирішення взяли участь представники органів влади, місцевих громадських організацій, студентського самоврядування, молодіжного муніципалітету, творчих об’єднань, волонтери, члени Англійського розмовного клубу бібліотеки.

Така дискусія проходить в Миколаєві вже втретє.

В грудні 2009 року на першій дискусії «Цінності миколаївців та європейців: «паралелі» та «перпендикуляри» миколаївці висказали свою точку зору з приводу загальнолюдських цінностей, найбільш притаманних жителям нашого регіону.

У ході другої дискусії «Полікультурні паралелі півдня України» в лютому цього року обговорювались історичні витоки культури регіону, проблеми збереження традицій народностей, які заселяють наш край, розвитку місцевих національно-культурних товариств, культурного співробітництва регіону з європейськими країнами.

У ході дискусії „Молодь Європи і Півдня України: що нас об’єднує” присутні обговорювали участь молоді в програмах обміну, громадських і благодійних акціях, волонтерство, умови для творчої самореалізації в нашому місті, здоровий спосіб життя. Більшість учасників висказала думку на користь того, що у молодих миколаївців багато спільних рис із європейською молоддю. І цьому сприяють ті суспільні, освітні, культурні процеси, які розвиваються зараз в Миколаєві.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: