У Миколаєві обирають найкращі фотографії на європейську тему

16 жовтня 2009 року завершився прийом заявок на конкурс фотографій “Фотоекспрес “Миколаїв – Європа”, організований Миколаївським міським благодійним фондом МЕТА “Від спільного бачення — до спільних дій” в рамках проекту “Інформаційно-просвітницька кампанія “Відкрите світу європейське місто Миколаїв” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження” та за участю виконкому Миколаївської міської ради та міського голови Володимира Чайки.

Мета фотоконкурсуформування позитивного сприйняття миколаївцями європейської ідентичності і європейських перспектив розвитку регіону, впровадження й просування європейських стандартів.

Завдання фотоконкурсуобмін враженнями знайомства з європейськими країнами, висвітлення спільного та відмінного в житті Європи і регіону, відкриття нових можливостей для взаємовигідного співробітництва.

Всього на конкурс подано 110 фоторобіт. До боротьби за призові місця долучилися 22 учасники. Заявки приймалися за трьома номінаціями: “Миколаїв – місто контрастів”, “Ми – різні, ми – рівні”, “Дружимо-Любимо-Співпрацюємо”.

Як зазначив один з організаторів конкурсу, директор Центру соціальних програм РУСАЛа Дмитро Мурашко, зараз йде підготовка до проведення підсумкового засідання конкурсної комісії. Якість робіт та натхнення авторів говорять, що попереду найцікавіше – відзначення переможців і організація пересувної виставки фоторобіт. 

За словами голови правління Миколаївського міського благодійного фонду МЕТА Тетяни Твердої, дивлячись на кількість наданих учасниками робіт, можна з впевненістю сказати, що конкурс відбувся.

Урочисте нагородження переможців конкурсу відбудеться 11 листопада 2009 року.

Організатори конкурсу – Миколаївський міський благодійний фонд МЕТА “Від спільного бачення — до спільних дій”, Фонд “Центр соціальних програм РУСАЛа”, МОГО “Діалог”, Центральна бібліотека ім. М.Л. Кропивницького. 

З умовами та інформацією щодо конкурсу фотографій “Фотоекспрес “Миколаїв – Європа” можна ознайомитися на сайтах організаторів – Центральної бібліотеки ім. М.Л.Кропивницького (http://www.niklib.com/euro/photo.ua), Фонду “Центр соціальних програм РУСАЛа” (http://csp.mk.ua/pages-632/). А також за телефонами у Миколаїві: 55-03-60, 63-66-96, 067-493-14-49; електронною поштою: konkursfotoexpress@gmail.com.

Дарина Наконечна, координатор проектів Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: nakonechna@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: