У Миколаєві обговорять утримання житла

23 січня з 14:00 до 15:30 у Миколаєві відбуватиметься круглий стіл “Ефективність муніципальної послуги з забезпечення населення м. Миколаєва послугами з утримання житла”

23 січня з 14:00 до 15:30 у Миколаєві (малий зал Миколаївської міської ради, вул. Адміральська, 20) відбуватиметься круглий стіл “Ефективність муніципальної послуги з забезпечення населення м. Миколаєва послугами з утримання житла”. Захід проводить Фонд розвитку міста Миколаєва та департамент ЖКГ міськради.

Під час заходу експерти Фонду розвитку міста Миколаєва представлять результати відповідного моніторингового дослідження, що було здійснено впродовж жовтня-грудня 2013 року за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники:
– Тетяна Чистякова, заступниця директора Фонду розвитку міста Миколаєва;
– Тетяна Золотухіна, експертка Фонду розвитку міста Миколаєва;
– Ігор Волков, директор департаменту ЖКГ Миколаївської міськради;
– Андрій Палько, заступник директора департаменту ЖКГ Миколаївської міськради.

Контакти:
Фонд розвитку міста Миколаєва
(0512) 47 34 79
frgn@ukrpost.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: