У Миколаєві діє віртуальна довідкова служба

У Миколаєві працює міська віртуальна довідково-інформаційна служба

У Миколаєві працює міська віртуальна довідково-інформаційна служба. Проект реалізує Фонд розвитку міста Миколаєва спільно з міським благодійним фондом “Мета” та Центральною бібліотекою імені Марка Кропивницького за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Відповідна флеш-кнопка розміщена на сайтах бібліотеки, Миколаївської інформаційно-аналітичної Інтернет-газети “Микоla.net”, “Народна Микола”, “МикоlaТV” та Миколаївської обласної бібліотечної асоціації.

У віртуальній громадській приймальні мешканці міста мають можливість отримати оперативну компетентну інформацію у вигляді довідки чи консультації з соціально-побутових, соціокультурних, історико-краєзнавчих і інших питань. При підготовці відповіді оператор використовує документальний фонд рішень Миколаївської міської ради та міськвиконкому, інформацію з миколаївських сайтів, публікації з місцевих періодичних видань, законодавчу базу України.

Операторами довідкової служби є працівники сектору аналітичного інформування органів влади Центральної бібліотеки. Найближчим часом заплановано залучення провідних фахівців міськвиконкому та різних установ міста.

У лютому на засіданні робочої групи з упровадження технологій електронного управління й електронної демократії та системи управління якістю адміністративних послуг в органах місцевого самоврядування Миколаєва за міжнародним стандартом ISO 9001:2008 було прийнято рішення про інтеграцію міської віртуальної довідкової служби на Інтернет-портал “Миколаївська міська рада”.

Контакти: Фонд розвитку міста Миколаєва, Михайло Золотухін, (0512) 47 34 79, frgn@ukrpost.ua

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: