У Миколаєві будуть порівнювати європейські стандарти та українські реалії

25 лютого 2010 року в приміщенні Центру європейської інформації Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.О. Гирьова відбудеться семінар «Європейські стандарти життя та українські реалії».

Захід пройде в рамках проекту «Продовження та інтенсифікація діяльності Центру Європейської інформації на базі ОУНБ у м. Миколаєві», що діє за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження» та згідно із Державною цільовою програмою інформування громадськості з питань європейської інтеграції України.

Метою семінару є підвищення обізнаності, поширення знань про соціальні стандарти життя в Європейському Союзі в порівнянні з українськими реаліями серед студентської молоді, які, за фахом, будуть вирішувати соціальні питання в Україні по закінченні ВУЗу та впливатимуть на соціальний розвиток життя в регіонах, та в Україні в цілому.

Семінар буде присвячений питанням, що стосуються:

  • соціальних пріоритетів Європейської інтеграції;
  • соціальних стандартів життя в ЄС і Україні;
  • переваг євроінтеграційного курсу України.

У програмі заходу заплановані виступи:

  • Ляпіної Людмили Анатоліївни – кандидата політичних наук, доцента, декана факультета соціології ЧДУ імені Петра Могили;
  • Підберезних Інни Євгенівни – доцента, зав. кафедри правознавства;
  • Іванова Андрія Миколайовича – доцента, декана факультета менеджемента та комп’ютерних систем, зав. кафедри туризму;
  • Опанасенко Людмили Анатоліївни – проректора з навчально-методичної роботи Миколаївського межрегіонального Інституту розвитку людини „Україна”.

На семінар запрошуються представники органів місцевого самоврядування – Миколаївського міськвиконкому, обласної адміністрації, ЗМІ, представники громадських організацій, освітяни, студенти.

Під час заходу учасники зможуть взяти участь в обговоренні питань європейських стандартів життя та українських реалій, соціальних пріоритетів європейської інтеграції України, подивитись короткометражні фільми від кожної країни-члена Єросоюзу, а також дізнатися про плани організаторів Центру.

Початок семінару: 15:00

Час початку реєстрації: 14:30

Дата: 25 лютого 2010 р.

Місце: Центр Європейської Інформації у м. Миколаєві

Адреса заходу: вул. Московька, 9, ОУНБ ім. Гмирьова

Додаткову інформацію про захід можна отримати:

Моісеєва Наталія: (0512) 37-34-92

Голубєва Тетяна: (0512) 36-08-08, holtatal@yandex.ru

***

Центр європейської інформації створено Миколаївською обласною організацією Національної спілки журналістів України у співпраці з і на базі ОУНБ ім. О. Гирьова та входить до мережі Центрів європейської інформації, що підтримуються Європейської програмою Міжнародного фонду «Відродження».

Мета Центру європейської інформації у Миколаєві – забезпечити доступ мешканців міста до літератури та інших матеріалів з питань європейської інтеграції з періодичних джерел, інформації в мережі Інтернет. З інформацією Центру європейської інформації у Миколаєві можна ознайомитись на веб-сайті Центру http://www.reglibrary.mk.ua/ins/pages/evro/index.htm та веб-сайті газети „Южная правда” http://www.up.mk.ua.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: