У межах Усеукраїнського дня безоплатної правової допомоги фахівці надаватимуть консультації в офісі Омбудсмена

25 травня, у межах Усеукраїнського дня безоплатної правової допомоги, з 10:00 до 17:00 у приміщенні Секретаріату Омбудсмена (вул. Інститутська, 21/8) можна буде отримати безкоштовну юридичну консультацію адвокатів, які співпрацюють з Українською Гельсінською спілкою з прав людини

25 травня, у межах Усеукраїнського дня безоплатної правової допомоги, з 10:00 до 17:00 у приміщенні Секретаріату Омбудсмена (вул. Інститутська, 21/8) можна буде отримати безкоштовну юридичну консультацію адвокатів, які співпрацюють з Українською Гельсінською спілкою з прав людини. Партнерами заходу є Асоціація правників України, Асоціація адвокатів України, Спілка адвокатів України, Рада адвокатів України, Українська Гельсінська спілка з прав людини, Українська фундація правової допомоги та програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Консультації надаватимуть у порядку живої черги.

Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги має на меті розвивати культуру надання недержавної безоплатної правової допомоги в Україні. Цього дня фахівці надаватимуть кваліфіковані поради тим, хто їх найбільше потребує, – малозабезпеченим особам, громадським, благодійним та іншим неприбутковим організаціям, а також суб’єктам малого підприємництва.

Українська Гельсінська спілка з прав людини
(044) 417 41 18

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: