У Мелітополі презентують результати проекту з підтримки ОСББ

2 червня об 11:00 у Мелітополі (Запорізька область) відбудеться прес-конференція за підсумками проекту “Створення сприятливих умов для організації та функціонування ОСББ м. Мелітополя”

2 червня об 11:00 у Мелітополі (Запорізька область), у конференц-залі палацу культури імені Тараса Шевченка (“овальний” зал, кім. 38), відбудеться прес-конференція за підсумками проекту “Створення сприятливих умов для організації та функціонування ОСББ м. Мелітополя”. Проект реалізує Асоціація “Власники житлових будинків Мелітополя” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

До участі запрошують конкурсантів, представників місцевих громадських організацій, ОСББ, ініціативних груп, які мають намір створити ОСББ у Мелітополі чи містах Запорізької області, а також усіх охочих.

Підсумковий звіт буде супроводжувати демонстрація слайд-фільму про хід реалізації проекту. Також відбудеться презентація збірки “Активна громада – запорука успіху”.

У прес-конференції візьмуть участь:
· Сергій Вальтер, міський голова Мелітополя;
· Олександра Горячева, менеджер програми “Посилення впливу громадянського суспільства”;
· Валерій Говорков, заступник міського голови Мелітополя;
· Тарас Генов, голова конкурсної комісії;
· Кирило Фомін, секретар конкурсної комісії, головний фахівець відділу реформування, обліку й розподілу житла Мелітопольського виконавчого комітету;
· Ірина Сінделі, керівник проекту “Створення сприятливих умов для організації та функціонування ОСББ м. Мелітополя”.

Вхід вільний. Представникам ЗМІ акредитуватися не потрібно.

Контакти: Ірина Сінделі, (0619) 43 26 59, MelitopolOsbb@mail.ru

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: