У Мелітополі поінформують про запровадження нової системи освітлення в житлових будинках

30 березня об 11:00 у місті Мелітополі відбудеться публічна доповідь про результати проекту “Реконструкція системи освітлення сходових клітин будинку з використанням датчиків руху”

30 березня об 11:00 у місті Мелітополі (Запорізька область), у приміщенні Асоціації “Власники житлових будинків Мелітополя” (просп. Б.Хмельницького, 85), відбудеться публічна доповідь про результати мініпроекту “Реконструкція системи освітлення сходових клітин будинку з використанням датчиків руху”. Цей проект є складовою проекту “Створення сприятливих умов для організації та функціонування ОСББ м. Мелітополя”, який підтримує програма “Посилення впливу громадського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Про результати мініпроекту розповідатимуть:
– Валерій Говорков, заступник міського голови;
– Ірина Сінделі, керівник проекту “Створення сприятливих умов для організації та функціонування ОСББ м. Мелітополя”;
– Володимир Даниленко, керівник мініпроекту “Реконструкція системи освітлення сходових клітин будинку з використанням датчиків руху”;
– Кирило Фомін, головний фахівець із питань ОСББ відділу реформування, обліку та розподілу житла Мелітопольського виконавчого комітету.

Для працівників ЗМІ акредитація не потрібна.

У Мелітополі подібну систему освітлення в багатоквартирних будинках застосовують уперше. За фактичними даними, отриманими в ході реалізації проекту, економія електроенергії становить 75%.

Контакти:
“Власники житлових будинків Мелітополя”
Ірина Сінделі, (0619) 43 26 59, MelitopolOsbb@mail.ru
Оксана Логан, 096 28 14 142

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: