У Маріуполі оголошено конкурс на створення туристичного путівника по Приазов’ю

Маріупольська спілка молоді спільно з відділом у справах сім'ї та молоді Маріупольської міської ради оголошує конкурс туристичних путівників “ЄвроШлях”

Маріупольська спілка молоді спільно з відділом у справах сім’ї та молоді міської ради оголошує конкурс туристичних путівників “ЄвроШлях”. Конкурс відбувається в межах проекту “ЄвроАзов’є” за підтримки Європейської програми Міжнародного Фонду “Відродження”.

Участь у конкурсі можуть брати:
– молодь міста у віці від 16 до 35 років;
– туристичні агенції;
– краєзнавці;
– співробітники музеїв, історики, науковці тощо.

Конкурсанти можуть готувати матеріал у творчих групах.

Учасникам конкурсу слід подати письмову заявку з описом концепції путівника на адресу: Маріуполь, вул. Італійська, 116-а (каб. 203) або на адресу електронної пошти: mariupol_youth_union@mail.ru з приміткою “Конкурс “ЄвроШлях” до 1 березня 2011 року включно. Заявка повинна містити контактні дані.

Усім учасникам, які надали заявки, слід відвідати 15 березня зустріч з організаторами проекту “ЄвроАзов’є”, які під час майстер-класу окреслять вимоги щодо формату путівника.

Після того учасники мають надати розроблені макети туристичних шляхів у спеціальних програмах, роботи в яких їх навчили під час майстер-класу, і подати їх в електронному варіанті до 25 березня 2011 року. Матеріалами конкурсу мають бути карта з нанесеним шляхом туристичної мандрівки по Приазов’ю та короткі коментарі до кожного об’єкту зупинки.

2 квітня конкурсна комісія оцінить надані макети й обере переможця. Нагородження переможців відбудеться 12 квітня. Найкращі роботи буде відзначено дипломами та цінними призами в присутності учасників, конкурсної комісії, засобів масової інформації.

Контакти: Ірина Федотова, Сергій Москвін, (0629) 41 87 40, (0629) 54 38 51

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: