У м. Хмельницькому відкрили Центр надання правових консультацій та інформації

13 березня 2008 року у Хмельницькому почав працювати Центр надання правової інформації та правових консультацій. Основне завдання проекту — апробувати нову модель надання безоплатної правової допомоги населенню. Реалізують проект у рамка заходів, які передбачає Концепція формування системи безоплатної правової допомоги в Україні, схвалена Указом Президента України від 9 червня 2006 року.

13 березня 2008 року у Хмельницькому почав працювати Центр надання правової інформації та правових консультацій.

Основне завдання проекту — апробувати нову модель надання безоплатної правової допомоги населенню. Реалізують проект у рамка заходів, які передбачає Концепція формування системи безоплатної правової допомоги в Україні, схвалена Указом Президента України від 9 червня 2006 року.

Центр надає безоплатну первинну правову допомогу в цивільних та адміністративних справах соціально незахищеним верствам населення. Клієнтами Центру є малозабезпечені особи, особи, які належать до вразливих груп населення (пенсіонери, інваліди тощо), які потребують правового захисту від незаконних дій, бездіяльності, рішень органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових чи службових осіб, інших суб’єктів владних повноважень, а також особи, яким необхідно розв’язати суперечливі питання у цивільних правовідносинах, якщо конфлікт інтересів у справі між клієнтом та іншою особою має ознаки нерівного, резонансного соціального стану клієнта та іншої особи.

Керівником даного центру є адвокат Місяць Андрій Петрович. До роботи Центру також залучено трьох юристів.

Перший аналогічний проект реалізують у м. Біла Церква з вересня 2007 року. Місто Хмельницький стало другим містом в Україні, де апробують модель надання безоплатної правової допомоги населенню в цивільних та адміністративних справах.

Благодійну програму “Безоплатна правова допомога” фінансує Міжнародний фонд “Відродження”, Благодійна організація “Фонд Віктора Пінчука — соціальна ініціатива”, а також здійснюють у співпраці з Головним управлінням юстиції в Хмельницькій області та Хмельницькою міською радою.

Адреса центру: 29000, м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 18.

Контактний телефон: (0382) 72-01-95.

Керівник Центру: Місяць Андрій Петрович.

Мар’яна Мазур, асистент програми “Верховенство права”
тел: +380 (44) 482 03 63 
eлектронна пошта: mazur@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 44, кім. 1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: