У Львові врегулюють звітування посадовців перед громадою

У Львові буде створено робочу групу для розробки Положення про звітування посадовців міськради перед територіальною громадою міста

У Львові буде створено робочу групу для розробки Положення про звітування посадовців міськради перед територіальною громадою міста. Ініціативу координує Інформаційно-правовий центр “Наше право” за підтримки програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”.

Створення робочої групи підтримав Львівський міський голова Андрій Садовий. До її складу буде включено представників громадських організацій, громадських активістів і науковців.

На думку керівника центру “Наше право” Андрія Лепака, нормативне врегулювання процедури звітування сприятиме публічності та прозорості діяльності посадовців і виконавчих органів.

Як відзначила експертка центру Юлія Стасюк, наслідками неврегульованості питань звітування посадових осіб і депутатів перед громадою є численні судові й адміністративні оскарження, неоднакова судова практика та довільне застосування цього механізму недобросовісними посадовцями.

Контакти:
Інформаційно-правовий центр “Наше право”
(032) 295 76 17
nashepravo@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: