У Львові визначено найбільш поширені порушення права власності

24 березня у Львові відбулося обговорення (фокус-група) “Проблеми реалізації та захисту права власності в Україні”

24 березня у Львові відбулося обговорення (фокус-група) “Проблеми реалізації та захисту права власності в Україні”. Проект “Покращення умов реалізації та захисту права власності як основного речового права” реалізує Центр громадської адвокатури за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

На заході були присутні представники неурядових організацій, у тому числі тих, при яких діють безкоштовні правові приймальні для громадян.

Учасники визначили найбільш поширені та типові порушення права власності: неоднаковий підхід до узаконення самочинного будівництва, складнощі процедури оформлення прав на землю, неправильне застосування судами норм процесуального права (щодо підвідомчості земельних спорів), що зумовлює неможливість оперативного й ефективного захисту права власності, тощо.

Безкоштовні правові приймальні на безоплатній основі надають юридичні консультації громадянам стосовно захисту права власності.

Контакти: Центр громадської адвокатури, (032) 2444659, 097 486 55 93, cga@lawngo.net

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: